Hakkımızda

SERTAŞ MERMER, 2006 başlamış olduğu inşaat ve dekorasyon sektöründeki 12 yıllık iş tecrübesini siz değerli müşterilerinin beğenilerine sunmaktan onur duyar.

Gerek fabrikamızda ürettiğimiz mermer çeşitlerimizle, gerekse müşteri memnuniyeti, kaliteden ödün vermeyen ticaret anlayışı ve SERTAŞ sorumluluğunun bizlere verdiği kurumsal güç ile en uygun ticari koşulları oluşturup, mükemmel hizmet vermeye çalışmaktayız.

Gelişen teknolojiyi kendimize uyarlayarak, otel, tatil köyleri, iş merkezleri, villa, köşk, havuz ve inşaat sektörünün doğal taş temini ve uygulamasını birlikte sunmaktayız.

Müşterilerimizin beğenisinin yanı sıra “Fiyatla değil, kalite ile rekabet”  stratejisini de olmazsa olmaz ilkelerimizdendir.

Birlikte çalıştığımız tedarikçilerimizle beraber, disiplinimizi, kalite anlayışımızı ve tecrübemizi birleştirerek, ülkemizin ve dünyanın doğal kaynaklarını doğru yönde kullanmaya gayret etmekteyiz. SERTAŞ MERMER olarak çevre ve insan sağlığına duyarlı faaliyetlerimizi bundan böyle de aynı anlayışta sürdürmeye kararlıyız.

Vizyon

Sertaş Mermer Türkiye’de mermercilik sektörü denilince akla gelen ilk firma olmayı, bu hedefini gerçekleştirirken de misyonundan ve ticari ilkelerinden taviz vermemeyi kendisine vizyon edinmiştir.

Kurulduğu günden bu yana geçen kısa sürede kat ettiği yol firmamızın vizyonuna adım adım yaklaştığını doğrular nitelikte.
Ülke olarak mermer kaynakları bakımından son derece zengin bir coğrafyaya sahip olduğumuz için Türkiye pazarında olduğu gibi dünya pazarında da hatırı sayılır bir markaya dönüşmek, Sertaş Mermer’in gelecek planları arasında yer alıyor.

Misyon

Sertaş Mermer olarak mermercilik sektöründeki tüm global yenilik ve teknik gelişmelerin takipçisi olmayı, aynı zamanda bu gelişmelerin Türkiye’deki uygulayıcısı ve öncüsü olmayı kendimize misyon edindik.

Müşteri memnuniyetine, kaliteye ve başarıya odaklı bu ilkelerimiz doğrultusunda ticari hayatımıza devam ederken taviz vermeyeceğimiz diğer hususlar da çalışanlarımızın güvenliği ve doğayla dost teknolojileri kullanarak yaşadığımız dünyaya saygılı olmaktır.